Koszyk

O firmie

Plant's R Us

 

Zielone łąki i pola, widok gór w oddali, koty leniwie przechadzające się po okolicy i poranna rosa na trawie. To właśnie takie cudowne okoliczności przyrody w jakiej żyjemy na co dzień zaszczepiły w nas chęć założenia szkółki drzew i krzewów. Była to szansa na połączenie pracy i obcowania  z przyrodą, która ma szczególne miejsce w naszym sercu.

 

Plantacja tui w doniczkach 2l

 

W 2007 roku przeszliśmy od chęci do czynu i założyliśmy naszą firmę zajmującą się profesjonalną uprawą roślin ozdobnych.  Nie jesteśmy przypadkowymi ludźmi, posiadamy wiedzę i doświadczenie, a także profesjonalne wykształcenie w kierunku ogrodnictwa i kształtowania terenów zielonych.

 

Podlewanie plantacji roślin w firmie plantsrus

 

Oferujemy wysokiej jakości sadzonki krzewów iglastych i liściastych własnej produkcji. Z każdym rokiem rośnie liczba odmian produkowanych w szkółce, zwiększa się powierzchnia upraw, jak również mają miejsce nowe inwestycje.

 

Sadzonki tui w doniczkach p9

 

Nasi Klienci mogą także w każdej chwili liczyć nie tylko na naszą fachową pomoc przy wyborze roślin ale także na profesjonalne porady i wskazówki dotyczące pielęgnacji, zdrowia i odżywiania w dalszym okresie hodowli.

 

Szklarnia roślin w firmie plantsrus

 

Zdrowe rośliny, profesjonalne doradztwo i fachowe porady to podstawa naszego funkcjonowania, a zachwyt nad pięknym ogrodem z roślinami z naszej szkółki to największa nagroda za całe serce jakie wkładamy w tą prace.

 

Piękne poszeregowane tuje w doniczkach 2l

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.